Foto & video: jít zpět

ROCK NORWAY 2013 Bakkan Wahl

Jaký je Bakkan Wahl a jaké se tu chytají v červnu ryby? Právě se nacházíme na Bakkan Wahlu a máme za sebou cestu a první krátký fishing. A jak to vlastně všechno začalo? Skladba "Bakkan Wahl" ke stažení klikni zde

3.6.2013 jsme okolo 11:00 vyjeli z Vysočiny. Až skoro do Německa, do Rostocku pršelo. Po příjezdu k trajektu nám paní na pokladně oznámila, že trajekt, na který jsme přijeli byl zrušen a poslala nás dál do městečka Puttgarden. Tam už nás nic nepřekvapilo a okolo 10:00 hod jsme odpluli do Dánska. Cesta šla podle plánu a tak díky dostatečné rezervě jsme se zastavili v Norsku, v olympijském městečku Lilehammer. Tady se Gába účastnil skoků před 19. lety. Tady je první foto.

Dále následovala cesta přez hory, kde sice ve zbytku sněhu svítilo slunce, ale bylo 5,5°C, takže žádné teplo.

No, jeli jsme si prostě na pohodu a tak nám druhý trajekt z pevniny na Bakkan Wahl ujel asi o minutu a pak jsme tam sami, jako pitomci čekali na další. 

Na Bakkan jsme dorazili 4.6.2013 někdy okolo 17:00. Čekala nás nádherná, plně vybavená chata se super terasou a kouzelným pohledem na hory a moře.


5.6.2013 Tento den jsme poprvé vyjeli na moře. Mezi 10:00 a 11:00 nám Benn dal pár důležitých rad a pak už to bylo na nás. Nejdřív Gába nezvládl mořskou nemoc a po krmení racků a asi hodině trápení na moři se odporoučel na chatu...

Zbytek posátky Tom a Ondry se pak cíleně věnovali lovu Polaků v chaluhách u ostrova Asen, kde  se povedlo chytit pár kousků mezi 60 a 70 cm. Polaky chytáme na přívlač ve hloubkách 5-20 m. Záběry jsou agresivní a díky akci prutů jsou souboje opravdovým zážitkem.


Teď se opalujeme a grilujeme při 20,5°C v trenkách na terase :oD paráda ne?

Po dobré večeři sebral Gába poslední zbytky sil a vyjeli jsme s obavou mořské nemoci na noční fishing. Výsledkem byla překvapivě dobrá práce Tomíska s prutem a zatím největší chycenej Polak zájezdu. 

Treska Polak - 76 cm chycena v cca 00:42
Tomáš Gabriel

Tomáš Gabriel

6.6.2013 Druhý den ráno jsme jeli na jisto! Celkem náhodou jsme našli malou mělčinu s hloubkou cca. 15m, kterou jsme několikrát sjeli. A právě tady se povedli největší polaci expedice.

Treska Polak - 86 cm - Tomáš Poul
Tomáš Poul

Treska Polak - 91 cm - Ondřej Poul
Ondřej Poul

Noční fishing - Treska Polak - 84 cm chycena 6.6.2013, cca.23:20
Ondřej Poul

Noční fishing - Treska Polak - cca. 70 cm chycena 6.6.2013, cca.23:30
Tomáš Gabriel

a na závěr dne poslední foto z filetárny cca.01:20

7.6.2013 Dnes jsme se rozhodli, že se pokusíme zachytat a ulovit bednu ryb. Jak jsme řekli, tak se stalo. Vydali jsme se po moři daleko, asi 15-20 km od základního tábora. Výsledek za to určitě stál. Posuďte sami..

8.6.013 Tak máme za sebou poslední den expedice Bakkan Wahl 2013. Na moře jsme vyjeli asi 1,5 hodiny před přílivem. Jeli jsme opět na naše osvědčený fleky, ale bohužel nám dnes nepřálo počasí. Foukal vitr 8 m/sec a rychle se zvedaly vlny. Po asi hodině fishingu jsme akci ukončili. Důvodem bylo i to, že některým z nás se začal zvedat kufr a hrozilo krmení racků :o). Škoda, mohli jsme zachytat víc. Jinak je Bakkan parádní místo pro fishing. Dovedu si zde představit i srpnovou rodinnou dovolenou. Opravdu paráda! Bakkan mi přirostli k srdci! Tomas 


Na závěr našeho pobytu nás navštívil Benn a vyhlásil Ondryho za nejúspěšnějšího rybáře expedice. Ondry dostal original triko Bakkan Wahl za chyceného Polaka 91 cm a ze dne na den se stal hvězdou největší velikosti :o)
Ondřej Poul

Na úplnej závěr všeho společná fotka s Benem...
ayashi fishing

..a bez Bena.

Zítra odjíždíme domů. Akce byla skvělá,
Bakkan doporučujeme!!!!!!! 

Děkujeme firmě Rybolovnorsko (Michalu Simčovi "Simírovi"), za zprostředkování akce.

Více informací na 
http://www.rybolovnorsko.cz/index.php?text=14-bakkan-wahl

Doporučujeme!

Music by HEKTOR 2013

9.6.2013 - Něco po 7:00 odjíždíme domů, loučíme se s Bakkanem a jedeme směr na TROLLSTIGEN (Trolí stezku). 

Novinky
NOVÉ CD LIFE 2018

Ve spolupráci s HUDEO.CZ, rádiem Fajn Rock Music & AB Records vydáváme po 3.letech naše nové řadové album LIFE 2018. Doufáme, že se bude líbit :) Klipový rok právě začíná.Všechny novinky
Doporučujeme