Foto & video: jít zpět

Podzimní lov štik v Baltském moři s Gunnarem & Honzou Dufkem

Kamera & střih - GraFilms 2017.

Poprvé jsme navštívili království štik Švédsko Jordo na konci listopadu, abychom získali nové poznatky v lovu tohoto predátora. Akce byla velice poučná a je z ní toto krásné video a fotky. Spolupráce s rejžou jede na plný obrátky :)

Od 24.11. - 28.11.2016 jsme ve Švédsku v zátokách u Jordo lovili z Jackson kajaku štiky na pozvání našeho přítele Gunnara. Na akci nás doprovázel Honza Dufek z Rybaření Norsko a rejža Dan z DraFilmS, který bude z akce střihat promo video pro švédské Pikestrike Sweden & Jackson kajak.

Akce byla super a skvělý Švédi nás mnohému naučili. Hlavním poznatkem bylo to, že na jaře nekompromisní nástrahy Jerky byly teď v listopadu bez šance a záběru. Jedinou správnou volbou byla moucha a tak nám nezbylo nic jiného, než nechat naše "nefunkční" nástrahy na chatě a rybařit dle doporučení Gunnara. Výsledky byly jasné a přesvědčivé.

Náš ČESKO-ŠVÉDSKÝ TEAM Jackson Kajak Fishing
Honza Dufek - Gunnar Ahlström - Roy Jerkolisten Ridbäck - Tomáš Poul - Dan Latzka - Tomáš Gabriel, během natáčení jsme si dali něco na grilu na jednom z ostrovů, který je součástí přírodní rezervace.
a

www.pelagic.cz
pelagic

Gunnar Ahlström z Pikestrike Sweden je naprostá špička světové extratřídy v lovu štik v jakémkoli ročním období od kterého se člověk má pořád co učit.
Gun

Tomáš Poul & Honza Dufek během natáčení Jackson kajak fishingu ve Švédsku v zátoce u Jordo.
Tomáš Poul, Honza Dufek

Milovníkům muškaření, spin fishingu a Skandinávie samotné doporučujeme zkusit zátoky Baltského moře u města Karlskrona, kde na vás čeká armáda štik a fascinující příroda. Švédské Jordo je po Norsku a Chorvatsku další místo, které jsme si zamilovali a kam se budeme rádi vracet.
Jackson kajak fishing

Švédsko je nádherné a fascinující.
JEDNOZNAČNĚ DOPORUČUJEME !!!!

Novinky
NOVÉ CD LIFE 2018

Ve spolupráci s HUDEO.CZ, rádiem Fajn Rock Music & AB Records vydáváme po 3.letech naše nové řadové album LIFE 2018. Doufáme, že se bude líbit :) Klipový rok právě začíná.Všechny novinky
Doporučujeme