Foto & video: jít zpět

NÁVRATY [Official Music Video]

Kamera & střih - GraFilms 2017.

Pro některé z nás to byl Bakkan po třetí, pro některé poprvé. Je ale jasné, že po každé je to jiné s novými zážitky a zajímavými úlovky. Bakkan mnohým z nás přirostl k srdci a proto se sem tak rádi vracíme :)

19 - 26.8.2017 Bakkan Wahl je jeden z nejlépe vybavených kempů středního Norska, který jsme poznali. Vedle útulného a čistého ubytování je zde skvělé zázemí pro pohodovou dovolenou, kterou lze trávit i nerybářsky, např. procházkami po okolí. Rybáři tady najdou snad vše co potřebují. Výborná loviště, zázemí a hlavně velmi dobře fungující kemp s majitelem Benem a českým delegátem DEDO 145 je zárukou toho, že se sem budeme vždy rádi vracet!!!!

Loviště polaků v okolí ostrova ASEN patří k vyhlášeným flekům.
DEDO

Lov luxusních Hurvínků patří k Bakkanu. Toho nej ulovil novopečený norský fishermann Pepa Šandera.
Josef

V září kromě rybařiny lze i úspěšně houbařit.......
T

....nebo výletovat po okolí :)Nebo dát si dát cigáro, vždyť je tu hezky, nasát ten čerstvej vzduch se sklenkou whisky a jen tak sedět, sedět, na vodu hledět :)

Polaci se zde dají lovit už při výjezdu z kempu kolem ostrůvků. Nejlepší fleky jsou pak kolem ostrova Asen a kolem Melsteinu, kam stojí zato vyrazit na celodenní rybářskou výpravu! 
Bakkan Wahl

Bakkan je naše srdcová záležitost, určitě doporučujeme!

http://www.rybolovnorsko.cz/

Michal Simčo
+420 776 845 524

Novinky
18.7.2020

Právě jsme aktualizovali sekci MP3 klikni zde , kde si můžeš stáhnout a poslechnout naše poslední hudební novinky, které jsme natočili se zpěvákem Radimem Píbilem z Dr.Doll. Poslední vydanou peckou je oficiální song seriálu Za rybami světových moří - Ticho před bouří


Všechny novinky
Doporučujeme