Foto & video: jít zpět

Norský Ráj [Official Video]

Letos v červenci a na konci srpna jsme navštívili nový kemp ve středním Norsku - Norský Ráj. Ubytovaní jsme byli v oblasti Svinvika s nádherným výhledem na hory a moře. Norský Ráj, tak toto označení nese tato lokalita právem.

Tato lokalita nás hned po příjezdu zaujala nádherným výhledem na moře a hory. Vedle mladých a pohodových majitelů je tu moře plné ryb, od makrel počínaje štikozubci konče. Na ty nejlepší lovné fleky se zde jezdí mezi 8 až cca. 12 km, což dělá z této lokality úplnou pecku. 
Norský Ráj

Polak se zde vyskytuje snad úplně všude. Už při výjezdu na moře jsou zde krásná polakoviště, ale úplně nejlepším místem jsou útesy před ostrovem Hitra.

Největší předností této lokality je ale lov štikozubců, kteří se zde vyskytují ve velkých hejnech ve vzdálenosti okolo 10 km od kempu. Loví se kolem podmořských hor na hloubkách mezi 70 - 100 m na kousek masa.
Norský Ráj

Ani o velké kelery zde nouze není. V létě se díky potravě dostávají až téměř ke hladině a to je úplná pecka. Na 60g proutek skvělá zábava :)
Norský Ráj

Norský Ráj nás uchvátil svojí polohou, hojností ryb a skvělými majiteli. Rozhodně je to místo, kam se chceme a budeme pravidelně vracet. Pokud tápete a nevíte, kam do Norska? Toto je místo co nezklame, kde si skvěle zachytáte s kvalitními loděmi krásné ryby.

Kontakt na ředitelku kempu :)

Mgr. Veronika Loprais Holková

Svinvika

6698 Lesund

GPS: 63°19’16.8″N 8°28’42.7″E

Česko +420 735 751 717

norskyraj@gmail.com


Norský Ráj


Novinky
18.7.2020

Právě jsme aktualizovali sekci MP3 klikni zde , kde si můžeš stáhnout a poslechnout naše poslední hudební novinky, které jsme natočili se zpěvákem Radimem Píbilem z Dr.Doll. Poslední vydanou peckou je oficiální song seriálu Za rybami světových moří - Ticho před bouří


Všechny novinky
Doporučujeme