Foto & video: jít zpět

Hasvag Camp - V zemi Rybostroje [Official Video]

V termínu od 22.6. do 29.6. jsme vyrazili za Zdenálem Řeřuchou (Zachytáme.CZ) na test nového kempu Hasvag Camp, natočit nová videa z této lokality a tak nějak ji malinko otestovat :)

Video připravujeme na prosinec 2019

V loňském roce se pro české a slovenské rybáře otevřel nový kemp, kde průvodcuje Rybostroj - Zdenek 'Zdenál' Řeřucha, rybářský redaktor Zachytáme.cz. Na akci jsme se moc těšili. Byli jsme zvědaví, jak to Zdenálovi v kempu šlape. Tomas Poul

Cesta vedla již tradičně kolem Lillehammeru, kde jsme prostě museli kouknout na olympijský stadión a skokanské můstky.
Tomas Poul

Od prvního dne příjezdu nás počasí docela trápilo. Vyjet na moře nebylo úplně jednoduché a tak jsme lovili makrely z mola. Byla to docela zábava. Velká očekávání ale směřovala na otevřené moře.


Naším hlavním cílem bylo natáčení lovu torpéd Norského moře, velkých a neúnavných bojovníků tresek tmavých 'kelerů'. Díky polárnímu dnu jsme jezdili na moře převážně na noc, kdy se vítr uklidňoval a ryby byly ve skvělé kondici. Vyzkoušeli jsme různé druhy nástrah, ale nejlepší se nakonec ukázaly být gumy vel. okolo 15 cm, na které jsme si parádně zachytali na hloubkách 20-100m. 
Tomas Poul

Pepa Starý a Pepa Šandera se svými úlovky.

Rejža se k rybaření moc nedostal, pořád všechno točil, aby bylo co nejvíc materiálu, ze kterého pak připraví super videjka....
Rejža Dan

....a to si přece jenom jednou od kamery odskočil a nahodil. A on to polak 101 cm :)
Rejža Dan

Sečteno a podtrženo! Vše podstatné uvidíte v připravovaných videích, které pro Vás chystáme se Zachytáme.CZ, které vyjdou na podzim tohoto roku 2019 a je na co se těšit. Vedle skvělých videí uslyšíte i naši hudební novinku 2019 song 'Rybostroj'. Zní skvěle a z uší Vám jen tak nezmizí :)

Ta nejdůležitější informace z kempu je ale ta, že za trofejními rybami zde v Hasvag Campu jezdíte pouhých 6 km od přístavu a s trochou štěstí na počasí si zde zarybaří opravdu každý i začátečník. To dělá z Hasvagu jednu z nejlepších rybářských lokalit ve středním Norsku, kde se v létě loví krásní keleři, polaci, halibuti, mníci, makrely, prostě vše za čím člověk do Norska jede. Kemp je mladý a bude se dále rozvíjet, budou se stavět nové apartmány, pořizovat nové lodě apod...Potenciál této lokality je rybářsky obrovský. Proto tuto lokalitu doporučujeme a budeme sledovat její růst. 

Doporučujeme nejen začátečníkům ale všem, co nechtějí ryby nějak složitě hledat a jezdit za nimi desítky kilometrů, jak je to u jiných lokalit běžné. My říkáme Hasvag Campu: ''Do roka a do dne, AHOOOJ'' :)


Kontakt na Zdenála/Rybostroje:

Zdeněk Řeřucha 
email: info@hasvagcamp.com
tel.: +420 734 816 970


Novinky
18.7.2020

Právě jsme aktualizovali sekci MP3 klikni zde , kde si můžeš stáhnout a poslechnout naše poslední hudební novinky, které jsme natočili se zpěvákem Radimem Píbilem z Dr.Doll. Poslední vydanou peckou je oficiální song seriálu Za rybami světových moří - Ticho před bouří


Všechny novinky
Doporučujeme