Foto & video: jít zpět

Na lovu štikozubce v Norském Ráji

Po loňské testovací jízdě, jsme i letos vyrazili do Norského Ráje v TOP termínu na štikozubce. Štikozubcobraní zde probíhá každoročně po příjezdu makrel, až do konce rybářské sezóny, která bývá zakončena okolo 14.října. Její start je každý rok jiný, ale obecně platí termín mezi 1-15.červencem.

Video připravujeme na leden/únor 2020

Tato krásná, malebná destinace patří svojí polohou a dostupností 
Norský Ráj

k jednomu z nejlepších lovišť štikozubce ve středním Norsku,Norský Ráj
Norský Ráj
který se zde vyskytuje hojně na několika místech mezi ostrovy Smola a Hitra. V létě je zde hlavní cílenou rybou. Na štikáče nemusíte z kempu jezdit příliš daleko. Je to asi 9 km ze Svinviky a z Aukanu ješté blíž :).  

Ve spolupráci s NORSKÝ RÁJ pro Vás chystáme skvělé video 'Na lovu štikozubce v Norském Ráji', od budíčku, až po filetárnu. Video vydáme leden/únor 2020. Dále se můžeme těšit na krátké videjko ze souboje v lovu polaků mezi Honzákem a Tomášem.

Kromě štikáčů je tato lokalita vhodná pro milovníky přívlače, lovce sleďů, makrel, polaků, kelerů a na jaře pak tresek obecných. 

Norský Ráj


Termíny pro rezervaci v Norském Ráji ZDE:NORSK PARADIS AS

Mgr. Veronika Loprais Holková

Svinvika

6698 Lesund


Česko +420 735 751 717
norskyraj@gmail.com


Novinky
1.9. Nový song a videoklip

Hudební novinku RYBOSTROJ, která vznikla ve spolupráci se zpěvákem Radimem Píbilem (Exit/Dr.Doll), Zachytáme.CZ, Hasvag Camp, Rybolov Norsko, Pelagic CZ/SK, můžete poslouchat z PC a mobilu na SPOTIFY a dalších hudebních kanálech. klikni zdeVšechny novinky
Doporučujeme