Foto & video: jít zpět

Na lovu štikozubce v Norském Ráji

Po loňské testovací jízdě, jsme i letos vyrazili do Norského Ráje v TOP termínu na štikozubce. Štikozubcobraní zde probíhá každoročně po příjezdu makrel, až do konce rybářské sezóny, která bývá zakončena okolo 14.října. Její start je každý rok jiný, ale obecně platí termín mezi 1-15.červencem.

Video připravujeme na leden/únor 2020

Tato krásná, malebná destinace patří svojí polohou a dostupností 
Norský Ráj

k jednomu z nejlepších lovišť štikozubce ve středním Norsku,Norský Ráj
Norský Ráj
který se zde vyskytuje hojně na několika místech mezi ostrovy Smola a Hitra. V létě je zde hlavní cílenou rybou. Na štikáče nemusíte z kempu jezdit příliš daleko. Je to asi 9 km ze Svinviky a z Aukanu ješté blíž :).  

Ve spolupráci s NORSKÝ RÁJ pro Vás chystáme skvělé video 'Na lovu štikozubce v Norském Ráji', od budíčku, až po filetárnu. Video vydáme leden/únor 2020. Dále se můžeme těšit na krátké videjko ze souboje v lovu polaků mezi Honzákem a Tomášem.

Kromě štikáčů je tato lokalita vhodná pro milovníky přívlače, lovce sleďů, makrel, polaků, kelerů a na jaře pak tresek obecných. 

Norský Ráj


Termíny pro rezervaci v Norském Ráji ZDE:NORSK PARADIS AS

Mgr. Veronika Loprais Holková

Svinvika

6698 Lesund


Česko +420 735 751 717
norskyraj@gmail.com


Novinky
18.7.2020

Právě jsme aktualizovali sekci MP3 klikni zde , kde si můžeš stáhnout a poslechnout naše poslední hudební novinky, které jsme natočili se zpěvákem Radimem Píbilem z Dr.Doll. Poslední vydanou peckou je oficiální song seriálu Za rybami světových moří - Ticho před bouří


Všechny novinky
Doporučujeme