Foto & video: jít zpět

ZRSM 3.díl CHORVATSKO

Projeďte s námi v rámci 3.dílu navštívit Chorvatsko, přiblížíme vám, jakým způsobem se na Jadranu rybaří a dáme Vám tipy na výlety. I ve 3.díle vás provede svým hlasem moderátor České televize Roman Svoboda.

V tomto dokumentárním filmu se dozvíte spoustu zajímavých informací o rybaření v Chorvatsku.  To ostatně většina z nás zná jako turistickou destinaci, kterou každoročně navštěvuje více než padesát tisíc Čechů i Slováků. Kdo ale ví, že zde lze ulovit tuňáky, kranasy nebo žraloky? 

A jak přesně lov těchto nádherných ryb probíhá? To všechno, ale I mnohem více se dozvíte ve třetím díle pořadu Za rybami světových moří. Pojďte se tedy s námi ponořit do sledování rybářského dokumentárního filmu, ve kterém se dozvíte zajímavé informace o mořském rybolovu v Chorvatsku, zdejších rybích druzích, technikách rybolovu a úspěšných I neúspěšných nástrahách.

Vydejte se s námi do děje naší netradiční rybářské expedice, podívejte se na to, jak se cestuje a chytá v Jadranském moři, které není příliš známé kvůli sportovnímu rybolovu, nýbrž jako dovolenková destinace. Dokument pro všechny malé I velké rybáře, cestovatele, dobrodruhy a správné nadšence I fanoušky Petrova cechu.

Střih: Rejža Studio - Rejža DAN
Novinky
18.7.2020

Právě jsme aktualizovali sekci MP3 klikni zde , kde si můžeš stáhnout a poslechnout naše poslední hudební novinky, které jsme natočili se zpěvákem Radimem Píbilem z Dr.Doll. Poslední vydanou peckou je oficiální song seriálu Za rybami světových moří - Ticho před bouří


Všechny novinky
Doporučujeme