Foto & video: jít zpět

Za rybami světových moří_Officiál trailer 2023

Podívej se na oficiální trailer pořadu ZA RYBAMI SVĚTOVÝCH MOŘÍ !

Dokumentární pořad o rybolovu v různých koutech světa s názvem Za rybami světových moří se řítí do další etapy svého života. Během let, co tento projekt natáčíme jsme zažili spoustu srandy, úžasných zážitků, vstřebali jsme opravdu hodně inspirativních informací, ale také se nám občas něco nepovedlo. ????
Celou tu dobu jsme to však dělali především z toho důvodu, že nás to nesmírně baví a naplňuje. A celou tu dobu jsme rádi, že nám stojíte za zády, že je Vás, jakožto našich fanoušku stále více a více. Nesmírně si vážíme všech reakcí na naše vysílané díly jak na Youtube, tak i v televizi na Aréna Sport 1 a 2. ????
Další epizoda z naší dílny se nezadržitelně blíží. 4. film pořadu Za rybami světových moří z Francie bude totiž vskutku originální, plný užitečných informací, zvratů, srandy, vážných situací, a v neposlední řadě i krásných ryb. Postupně Vás budeme informovat o tom, kdy tento díl spatří světlo světa. Do té doby si můžete párkrát pustit náš zbrusu nový trailer, který Vám alespoň trochu napoví, co Vás čeká. Petrův zdar přátelé! ????
Novinky
18.7.2020

Právě jsme aktualizovali sekci MP3 klikni zde , kde si můžeš stáhnout a poslechnout naše poslední hudební novinky, které jsme natočili se zpěvákem Radimem Píbilem z Dr.Doll. Poslední vydanou peckou je oficiální song seriálu Za rybami světových moří - Ticho před bouří


Všechny novinky
Doporučujeme