Uvodní stránka

12.8.2014
video: Lov štikozubců na Dolmoy s Honzou Dufkem

Otevři si pivo, nebo lahev dobrého vína, obětuj 20.minut svého volného času, staň se rybářem. Krásná podívaná na jednu z nejzajímavějších ryb severních moří.


5.8.2014
video: Montáž návazce na štikozubce

Chcete-li velkou rybu, musíte být na ni připraveni. Honza Dufek nám v instruktážním videu ukáže, jak na štikozubce.


23.7.2014
foto & video: Norsko Dolmoy

Kemp u Honzy Dufka na ostrově Dolmoy jsme prověřili. Tuto lokalitu můžeme po naší zkušenosti, co se fishingu týká vřele doporučit! Parádní místo, parádní ryby, skvělý lodě a Honza Dufek. To je skvělá kombinace, co dělá z Dolmoy jednu z THE BEST lokalit středního Norska!

"hudba by HEKTOR"


25.5.2014
foto & video: Lov štik u Karlskrona s Martinem Urbanem

Zdravíme všechny fishermany! Tentokrát jsme měli tu čest díky majiteli firmy CA WORLDFISHING Martinu Urbanovi, navštívit malebné ŠVÉDSKÉ městečko KARLSKRONA. Které můžeme právem označit jako "KRÁLOVSTVÍ ŠTIK". Milovníkům štik doporučujeme tuto lokalitu navštívit.
Novinka od HEKTORU, skladba "Návraty 2014" ke stažení klikni zde


16.1.2014
video: Lov žraloků z pláže, Cape Verde - Ponta Preta PART 1

Krátký sestřih z nočního lovu žraloků z oblasti Ponta Preta. Na fishingu jsme byli celkem 2x a povedlo se nám pár žraloků o délce okolo 1m.


14 - 21.1.2014
foto & video: Kapverdy 2014 Sal

Kapverdy jsou díky cenám a 6,5 hodinovému letu z Prahy, nejdostupnější destinací, kde můžeme lovit mečouny, plachetníky, tuňáky, wahoo, dorado, žraloky a jiné ryby tropických moří. Tuto destinaci jsme navštívili mimo hlavní rybářskou sezónu. Těm, co chtějí na Kapverdách rybařit, doporučujeme měsíce duben-září.


26.12.2013
video: Lov štikozubců na EDOYA

A takhle jsme poprvé chytali ve středním Norsku štikozubce! Z celkových 10-15 ks ulovených chytil největšího Mirky Mlýnek 102 cm a druhého největšího Tomáš 86 cm. Štikozubec je nádherná ryba! Její záběry přicházely ve hloubce okolo 90 m na kousky makrel, které jsme napichovaly na úhoříky a pilker!


25.12.2013
video: Máčka skvrnitá, nečekaný úlovek v Norském moři

Na expedici Rock Norway Smola 2013 jsme při lovu mníků zcela náhodou narazili ve hloubce 150m na máčky skvrnité. Setkání se žraloky bylo nepopsatelné! Nic podobného jsme v Norsku doposud nezazili.....


26.8.2013
foto & video: NORSKO SMOLA - Edoya

Jaký je ostrov SMOLA? Jaké je tu rybářské zázemí? Jaké se tu chytají ryby? A jak se dařilo malým rybářům? Račte vstoupit a přesvědčte se ! :o)
Skladba "Tohle tě rozhejbá" ke stažení klikni zde


10.7.2013
foto & video: ROCK NORWAY 2013 SOROYA

Takže, zdravíme všechny ze Soroya. Snad už tradičně nám nepřeje počasí, fučí vítr přes 10m/s a chytatelno je pouze před Hasvikem. I přes to chytáme. Počasí se má ale zlepšit! Platí, že silný vitr nažene k pobřeží velké ryby, bude to tak?


9.6.2013
foto & video: Cesta na TROLLSTIGEN (Trolí stezku)

Cestou z Bakkan Wahlu jsme navštívili Trolí stezku! Neuvěřitelná síla přírody, velký respekt....


5.6.2013
foto & video: ROCK NORWAY 2013 Bakkan Wahl

Jaký je Bakkan Wahl a jaké se tu chytají v červnu ryby? Právě se nacházíme na Bakkan Wahlu a máme za sebou cestu a první krátký fishing. A jak to vlastně všechno začalo? Skladba "Bakkan Wahl" ke stažení klikni zde


23.5.2013
video: Hektor - Bakkan Wahl (Single CD)

Zde vám přinášíme různé verze skladby Bakkan Wahl, tak můžete poslechnout a porovnat :o) 1.Intro, 2.Metal version, 3.Radio version, 4.Acoustic, 5.Instrumental. Single CD stáhni ZDE


8.5.2013
video: Bakkan Wahl [Official Music Video]

Skladba je určena všem rybářům, jejichž srdce bije nejen pro Bakkan Wahl, ale obecně pro fishing in Norway. Klip vyrobil ARTV Filmové studio Břetislav Petr 2013 ve spolupraci s Rybolovnorsko a Hektorem. Videoklip se v brzké době začne vysílat na kanálu Fishing & Hunting, další Tv jsou v jednání. Hudba a text: Tomáš Poul, Aranžmá: Vladimír Budík & Tomáš Poul. Skladbu Bakkan Wahl stáhni ZDE


Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8

Novinky
NOVÉ CD LIFE 2018

Ve spolupráci s HUDEO.CZ, rádiem Fajn Rock Music & AB Records vydáváme po 3.letech naše nové řadové album LIFE 2018. Doufáme, že se bude líbit :) Klipový rok právě začíná.Všechny novinky
Doporučujeme